Jak pracujemyJak pracujemyJak pracujemy

Zapraszamy do współpracy z CDS Group Sp. z o o wyłącznego importera w Polsce chłodziarek do przechowywania wina renomowanych producentów takich jak: Vinotemp, Dunavox , Caso Germany, IP Industrie , Bacchus Genius. Oprócz chłodziarek otrzymasz w naszej firmie rzetelną wiedzę i profesjonalną obsługę. Dla nas ważna jest nie tylko jakość oferowanego sprzętu, ale także obsługa.

 

To nas co nas wyróżnia


Przychodząc do nas po winiarkę nie musisz posiadać żadnej wiedzy na jej temat. Musisz tylko wiedzieć, na ile butelek potrzebujesz , ile stref chłodzenia , gdzie chcesz ją postawić , ile masz miejsca oraz ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na zakup. Jesteśmy na rynku od 1989 roku i mamy doświadczenie oraz doskonałą znajomość systemów przechowywania wina. Chętnie dzielimy się naszą fachową wiedzą z Klientem i nie traktujemy jej, jak wiedzy tajemnej.


W naszej firmie kupisz zarówno modele ze standardowej oferty oraz produkowane na indywidualne zamówienie. Dostępne są u nas urządzenia, których próżno szukać w
marketach, jak choćby chłodziarki do wina z kolekcji PRESTIGE ,humidory na cygara , akcesoria do wina, dyspensery a także wykonujemy profesjonalne piwniczki na wino.

 

Współpraca

 

Zapraszamy do współpracy projektantów i wykonawców.
Przyjdź, porozmawiaj i dowiedz się, jak możemy sobie wzajemnie pomóc.
Zaproś swoich Klientów. Tak samo jak Tobie, zależy nam, by byli zadowoleni.

 

Pozdrawiam

Marcin Pacynko

 

CDS GROPU SP z o o
ul. Niecała 7 ,00-098 Warszawa
+48 664 485 485
e-mail : marcin@kocham-wino.pl
www.kocham-wino.pl ; www.vinotemp.pl

 

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorstw w Sądzie Rejonowym dla M. St. Warszawy,

XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer KRS 00000152768,

NIP: PL 871 000 30 29,
Kapitał zakładowy 100000,00 zł PLN