Piwniczka na wino to marzenie każdego konesera tego trunku i nie tylko. W tej kategorii mamy Państwu do zaoferowania duży wybór akcesoriów - regały na wino, które sprawdzą się w każdym obiekcie. Jednocześnie by sprostać oczekiwaniom naszych klientów możemy także wykonać kompletne, profesjonalne piwniczki na wina.

 

Nasze regały na wino nie stanowią gotowych produktów, każdy z nich specjalnie przygotowujemy na życzenie klienta, co pozwala nam idealnie dopasować go do wszelkich oczekiwań. Wybór ilości kolumn oraz kształtu sprawia, że piwniczka na wino nie tylko wygląda stylowo, ale również jest w stanie pomieścić dużą ilość standardowych butelek o pojemności 750 ml. Wyjątkowa piwniczka na wina sprawdzi się zarówno jako dekoracja w domu, jak i wykończenie wnętrza ekskluzywnej restauracji – a wszystko to dzięki połączeniu sprawdzonej techniki z najwyższej jakości materiałami.


Zapewniamy, że każda zaproponowana przez nas piwniczka na wina to doskonała funkcjonalność, idealne warunki przechowywania, jak i niepowtarzalna estetyka, która zachwyci każdego. Oferujemy rozwiązania tylko najwyższej jakości, dzięki czemu możemy Ci zagwarantować satysfakcję na długie lata.


Chcesz stworzyć własną piwniczkę na wino lub szukasz dodatkowego wyposażenia? U nas znajdziesz wszystko czego potrzebujesz!


Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Jest 12 produktów.

Produkty